Põhikooli õpetajad

Õpetaja nimi

Õpetatav aine

E-post

Ursula Einmann

eesti keel, kirjandus

ursula.einmann@rakveretg.edu.ee

Juta Kütt

saksa keel, ajalugu, inimeseõpetus

juta.kytt@rakveretg.edu.ee

Ele Luur

keemia, füüsika

ele.luur@rakveretg.edu.ee

Eero Unt

füüsika

eero.unt@rakveretg.edu.ee

Inga Kuusik

inglise keel

inga.kuusik rakveretg.edu.ee

Käthlin Pakkas

matemaatika

kathlin.pakkas@rakveretg.edu.ee

Küllike Plotnik

vene keel

kyllike.plotnik@rakveretg.edu.ee

Külli Roosiväli

muusika, kunst

kylli.roosivali@rakveretg.edu.ee

Enely Rosenbaum

loodusõpetus, geograafia, bioloogia

enely.rosenbaum@rakveretg.edu.ee

Aare Veedla

kehaline kasvatus, poiste tööõpetus

aare.veedla@rakveretg.edu.ee

Mariza Lillepea

ühiskonnaõpetus

mariza.lillepea@rakveretg.edu.ee

Juta Valvik

eesti keel ja kirjandus

juta.valvik@rakveretg.edu.ee 

Gümnaasiumi õpetajad

Õpetaja nimi

Õpetatav aine

E-post

Ursula Einmann

eesti keel ja kirjandus 

ursula.einmann@rakveretg.edu.ee

Käthlin Pakkas

matemaatika

kathlin.pakkas@rakveretg.edu.ee

Juta Kütt

psühholoogia, perekonnaõpetus

juta.kytt@rakveretg.edu.ee 

Eero Unt

füüsika

eero.unt@rakveretg.edu.ee

Ele Luur

keemia

ele.luur@rakveretg.edu.ee

Inga Kuusik

inglise keel

inga.kuusik@rakveretg.edu.ee

Küllike Plotnik

vene keel

kyllike.plotnik@rakveretg.edu.ee

Külli Roosiväli

muusika, kunst

kylli.roosivali@rakveretg.edu.ee

Enely Rosenbaum

geograafia, bioloogia

enely.rosenbaum@rakveretg.edu.ee

Diana Tandru

ettevõtlusõpetus, majandusõpetus 

diana.tandru@rakveretg.edu.ee

Urmas Einmann

ajalugu, ühiskonnaõpetus, arvuti õpilase töövahendina

urmas.einmann@rakveretg.edu.ee

Kadri Koha

uurimistöö alused

kadri.koha@rakveretg.edu.ee

Marju Malm

õppima õppimine

marju.malm@rakveretg.edu.ee

Jalusekaart
 
Jaluse jalus


Avaleht
Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium